O firmie Strona główna / O firmie

Czy myślałeś kiedyś o własnej świątyni relaksu? O tym, jak odpoczywając w komfortowych, przyjemnych warunkach, jednocześnie dbasz o swoje zdrowie fizyczne i świetne samopoczucie? Idealnie wkomponowana w twoje otoczenie sauna zapewni ci  luksusową strefę komfortu.

Od ponad 25 lat doskonalimy swój kunszt w projektowaniu i tworzeniu wysokiej jakości saun domowych na wymiar. Nasze projekty powstają z najwyższej jakości materiałów – mamy doświadczenie w doborze najtrwalszych i zarazem najbardziej estetycznych surowców. Do budowy naszych doskonałych saun wykorzystujemy tylko wyselekcjonowane drewno, unikalne w swej urodzie marmury i kamienie oraz kunsztowne elementy szklane. W naszym zespole swoją pasję realizują znakomici projektanci i konstruktorzy. Dokładają oni wszelkich starań, by twoja sauna w domu była nie tylko cudownym miejscem ukojenia zmysłów, ale również pod względem stylu idealnie wtapiała się w otoczenie i dzięki temu stanowiła estetycznie dopracowany element twojej przestrzeni życiowej.

Nasze projekty saun wykonujemy z wielką precyzją i zaangażowaniem. Staramy się bazować nie tylko na swojej ogromnej wiedzy i doświadczeniu w tworzeniu domowych stref relaksu, ale przede wszystkim uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych klientów. Projektujemy i wykonujemy sauny zarówno dla indywidualnego klienta jako sauny domowe, jak i dla prestiżowych hotel, aquaparków, salonów zdrowia i urody lub uzdrowisk jako komfortowe i luksusowe strefy spa&wellness. Wszystkie zatem nasze innowacyjne projekty są dopracowane pod każdym względem, aby w pełni sprostać najbardziej wyrafinowanym wymaganiom każdego klienta. Koncentrujemy się zatem na komforcie, estetyce i potrzebach indywidualnych przyszłych użytkowników naszych saun. Naszym zadaniem jest idealne dopasowanie unikalnego projektu do oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

Misją Zitpol Sauna jest dzielenie się doskonałą sztuką i rytuałem spa. Wiemy, jak zbawienny wpływ na zdrowie ma regularne korzystanie z sauny. W naszej ofercie zatem można znaleźć wszystkie rodzaje saun, które można zbudować w domu: zarówno saunę suchą, saunę japońską, nowoczesną saunę infrared, saunę mokrą, czy ruską banię. Ponadto realizujemy zamówienia na łaźnie, minibaseny, czy kompleksowe wyposażenie stref spa&wellness. Naszym klientom udzielamy pełnego wsparcia: doradzamy, projektujemy i wykonujemy sauny na każdy wymiar.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami. Skontaktuj się z nami, stworzymy projekt sauny  na miarę twoich potrzeb.

Dane firmy:

F.P.U. ZITPOLSAUNA
Radowiec 15, 21-300 Radzyń Podlaski
NIP: 5381618023
Regon: 030890269
tel/fax: 83 352 05 41
tel: 605 231 525
tel: 697 513 005